2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur personeel buitendienst
Beschreibung: Bij team GAB (Groenbeheer, Afvalbeheer en Buitendienst) komt het regelmatig voor, dat er op korte termijn behoefte is aan inhuur personeel voor de buitendienst in de gemeenteschalen 4 t/m 8. Deze behoefte ontstaat in geval van ziekte, opvang seizoenspiek of overbrugging vervulling vacature. zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 901509
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het betreft één opdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging overeenkomst.