See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa środowiska informatycznego NFZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa środowiska informatycznego Narodowego Funduszu Zdrowia poprzez dostawę 2 sztuk fabrycznie nowych macierzy, wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 roku wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 688827-2025
Interne Kennung: WAG.251.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje odnowień, nie stosuje prawa opcji