See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup tiskáren TZ2
Beschreibung: Uzavření rámcové dohody s jedním či více dodavateli na nákup kancelářských tiskáren, a to včetně zajištění záručního servisu dle specifikace v technických parametrech, a dále dodávek spotřebního materiálu. Veškeré „zboží“ musí být nové, v neporušeném originálním obalu a určené pro český trh.
Vorherige Bekanntmachung: 8369-2023
Interne Kennung: N006/22/V00011371
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Nákup tiskáren A4 a spotřebního materiálu - TZ4
Beschreibung: Tiskárna přenosná barevná A4 (TP A4) včetně spotřebního materiálu.
Interne Kennung: N006/22/V00011371/004
Los: LOT-0004
Titel: Nákup tiskáren A4 a spotřebního materiálu - TZ2
Beschreibung: Multifunkční ČB zařízení A4 (laser/led) pro malou skupinu uživatelů (MFM) včetně spotřebního materiálu
Interne Kennung: N006/22/V00011371/002
Los: LOT-0002
Titel: Nákup tiskáren A4 a spotřebního materiálu - TZ3
Beschreibung: Multifunkční barevné zařízení A4 (laser/led) pro střední skupinu uživatelů (MFSB A4) včetně spotřebního materiálu.
Interne Kennung: N006/22/V00011371/003
Los: LOT-0001
Titel: Nákup tiskáren A4 a spotřebního materiálu - TZ1
Beschreibung: Tiskárna ČB A4 (laser/led) pro malou skupinu uživatelů (TM) včetně spotřebního materiálu
Interne Kennung: N006/22/V00011371/001