2. Verfahren
Verfahren
Titel: OEK.26.346 (Perceel 6)| Onderhoud van technische installaties van Rijksgebouwen
Beschreibung: De opdracht betreft het in stand houden van de elektrotechnische en klimaattechnische bouwdelen (E&K installaties) in de bouwwerken die deel uitmaken van deze aanbesteding door het uitvoeren van onderhoud, zodanig dat: - Veiligheid, gezondheid en duurzaam functioneren geborgd zijn; - Aantoonbaar voldaan wordt aan alle wettelijke kaders behorend bij de bouwdelen van de Contract Bouwdelen Lijst (CBL); - Een minimum aan storingen optreedt; - De continuïteit van het proces van de gebruikers niet verstoord wordt. Daarnaast bestaat de opdracht uit het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden (zoals bijvoorbeeld kleine klantwensen). 21.998 vierkante meter BVO
Interne Kennung: 8425795
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 6
Beschreibung: DJI o.a. Alkmaar, Heerhugowaard, Zaandam 21.998 vierkante meter BVO
Interne Kennung: 1