809930-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – PN 96/25 - Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPN 96/25 - Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 do SWZ– Lista asortymentowo-cenowa, Załącznik nr 4 do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia OPZ. Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 5 do SWZ „Warunki umowne”.
Interne KennungPN 96/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPN 96/25Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu S Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 – Lista asortymentowo-cenowa, Załącznik nr 4 do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia OPZ . Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 5 do SWZ „Warunki umowne”.