See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Harderwijk Procesbegeleider
Beschreibung: Procesbegeleider toewijzen ligplaatsen historische schepen In verband met een gebiedsontwikkeling zijn enkele jaren geleden historische schepen tijdelijk uit de havens verplaatst. Nu is het moment aangebroken om deze schepen terug te laten keren naar een ligplaats in de havens van Harderwijk. Dit gebeurt onder strikte randvoorwaarden en kwaliteitseisen. De eigenaren van historische schepen kunnen een vergunning aanvragen, waarbij wordt getoetst of zij voldoen aan de gestelde eisen. Indien niet voldaan wordt, krijgen zij twee jaar de tijd om de benodigde aanpassingen te doen. Als procesbegeleider speel jij een cruciale rol in dit traject. Je bent het eerste aanspreekpunt voor de scheepseigenaren en begeleidt hen in het proces van vooroverleg en vergunningverlening. Je werkt nauw samen met de vergunningverlener en de beleidsadviseur voor de havens en zorgt ervoor dat de toewijzing van ligplaatsen op een heldere, efficiënte en rechtvaardige manier verloopt. Jouw taken en verantwoordelijkheden Begeleiden van het proces rondom de vergunningaanvragen en toetsing aan de randvoorwaarden en kwaliteitseisen. Fungeren als eerste aanspreekpunt voor de eigenaren van historische schepen en hen adviseren over het proces. Coördineren van het vooroverleg en de samenwerking tussen de vergunningverlener, beleidsadviseur havens en andere betrokken partijen, waaronder de commissie Ruimtelijke Kwaliteit. Bewaken van de voortgang en deadlines binnen het proces. Actief stimuleren van scheepseigenaren om te voldoen aan de gestelde eisen binnen de gestelde termijn. Daarbij moeilijke gesprekken niet uit de weg gaan. Rapporteren over de voortgang en eventuele knelpunten signaleren, adresseren en voorstellen doen voor oplossingen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamische aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000