See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.155.2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z podziałem na części tj.: Część 1 Dostawa sprzętu komputerowego do Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Część 2 Dostawa sprzętu komputerowego do projektu Nowatorskie podejście do modelowania wzrostu pojedynczych drzew Część 3 Dostawa sprzętu komputerowego do Rektoratu UJK Część 4 Dostawa sprzętu komputerowego do Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK Część 5 Dostawa sprzętu komputerowego do Collegium Medicum Część 6 Dostawa sprzętu komputerowego do Instytutu Literaturoznawstwa i Językoznawstwa Część 7 Dostawa sprzętu komputerowego do Katedry Nauk Farmaceutycznych Część 8 Dostawa sprzętu komputerowego do Instytutu Fizyki UJK Część 9 Dostawa sprzętu komputerowego do Instytutu Stosunków Międzynarodowych i Politologii Wymagane jest aby urządzenia takie jak ( komputery stacjonarne, laptopy, monitory, tablety, projektory) zakupywane w niniejszym postępowaniu posiadały certyfikat TCO Certified lub EPEAT ( co najmniej Bronze) lub równoważny. Jako równoważną Zamawiający uzna dokumentację producenta potwierdzającą spełnienie wymagań w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju. W takim przypadku Zamawiający uzna za wystarczające posiadanie dla tych urządzeń następujących dokumentów: • zgodność z Energy Star, • deklaracje środowiskowe (np. ISO 14001, RoHS, REACH), • dane o zużyciu energii i materiałach z recyklingu 2. Oznaczenia CPV 30200000-1 – Urządzenia komputerowe Pozostałe: 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 3. Termin dostawy zamówienia: maksymalnie do 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy. Uwaga: termin dostawy zamówienia stanowi jedno z kryteriów negocjacyjnych oceny oferty (patrz rozdział dotyczący kryterium oceny ofert) 4. Za termin końcowy wykonania zamówienia przyjmuje się dzień podpisania bezusterkowego końcowego protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 5. Miejsce dostawy zamówienia: przedmiot zamówienia należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego – do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w umowie. 6. Dokładny termin dostawy należy bezwzględnie ustalić z Zamawiającym.
Interne Kennung: KU.2301.155.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.155.2025 cz.1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z podziałem na części tj.: Część 1 Dostawa sprzętu komputerowego do Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Część 2 Dostawa sprzętu komputerowego do projektu Nowatorskie podejście do modelowania wzrostu pojedynczych drzew Część 3 Dostawa sprzętu komputerowego do Rektoratu UJK Część 4 Dostawa sprzętu komputerowego do Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK Część 5 Dostawa sprzętu komputerowego do Collegium Medicum Część 6 Dostawa sprzętu komputerowego do Instytutu Literaturoznawstwa i Językoznawstwa Część 7 Dostawa sprzętu komputerowego do Katedry Nauk Farmaceutycznych Część 8 Dostawa sprzętu komputerowego do Instytutu Fizyki UJK Część 9 Dostawa sprzętu komputerowego do Instytutu Stosunków Międzynarodowych i Politologii Wymagane jest aby urządzenia takie jak ( komputery stacjonarne, laptopy, monitory, tablety, projektory) zakupywane w niniejszym postępowaniu posiadały certyfikat TCO Certified lub EPEAT ( co najmniej Bronze) lub równoważny. Jako równoważną Zamawiający uzna dokumentację producenta potwierdzającą spełnienie wymagań w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju. W takim przypadku Zamawiający uzna za wystarczające posiadanie dla tych urządzeń następujących dokumentów: • zgodność z Energy Star, • deklaracje środowiskowe (np. ISO 14001, RoHS, REACH), • dane o zużyciu energii i materiałach z recyklingu 2. Oznaczenia CPV 30200000-1 – Urządzenia komputerowe Pozostałe: 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 3. Termin dostawy zamówienia: maksymalnie do 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy. Uwaga: termin dostawy zamówienia stanowi jedno z kryteriów negocjacyjnych oceny oferty (patrz rozdział dotyczący kryterium oceny ofert) 4. Za termin końcowy wykonania zamówienia przyjmuje się dzień podpisania bezusterkowego końcowego protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 5. Miejsce dostawy zamówienia: przedmiot zamówienia należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego – do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w umowie. 6. Dokładny termin dostawy należy bezwzględnie ustalić z Zamawiającym.
Interne Kennung: KU.2301.155.2025 cz1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.155.2025 cz.2
Interne Kennung: KU.2301.155.2025 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.155.2025 cz.3
Interne Kennung: KU.2301.155.2025 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.155.2025 cz.4
Interne Kennung: KU.2301.155.2025 cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.155.2025 cz.5
Interne Kennung: KU.2301.155.2025 cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.155.2025 cz.6
Interne Kennung: KU.2301.155.2025 cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.155.2025 cz.7
Interne Kennung: KU.2301.155.2025 cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.155.2025 cz.8
Interne Kennung: KU.2301.155.2025 cz. 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.155.2025 cz.9
Interne Kennung: KU.2301.155.2025 cz. 9