2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie urządzeń load balancer
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie, instalacja, wdrożenie oraz konfiguracja trzech klastrów (platform) urządzeń typu load balancer w głównych Data Center PAŻP, tj. w Centrum Zarządzania Ruchem Lotniczym w Warszawie („CZRL Warszawa”) - ul. Wieżowa 8, a także Ośrodek Kontroli Ruchu Lotniczego w Poznaniu („OKRL Poznań”) - ul. Radarowa 1, 62-081 Wysogotowo. Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 134/MZP/2025/P/MST
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32427000 Netzsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie, instalacja, wdrożenie oraz konfiguracja trzech klastrów (platform) urządzeń typu load balancer w głównych Data Center PAŻP, tj. w Centrum Zarządzania Ruchem Lotniczym w Warszawie („CZRL Warszawa”) - ul. Wieżowa 8, a także Ośrodek Kontroli Ruchu Lotniczego w Poznaniu („OKRL Poznań”) - ul. Radarowa 1, 62-081 Wysogotowo.