810092-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczkowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ (wykaz parametrów minimalnych). 3. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do realizowania usług towarzyszących, w tym transportu do siedziby Zamawiającego oraz świadczenia usługi gwarancyjnej. 4. Szczegóły realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Miejsce dostawy: siedziba Zamawiającego ul. ul. Wyzwolenia 756, 43-374 Buczkowice
Vorherige Bekanntmachung484630-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück