810136-2025 - Ergebnis
Polen – Kraftfahrzeuge – Zakup samochodów dla służb granicznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup samochodów dla służb granicznych
BeschreibungPrzedmiotem jest jest dostawa: Część 1 - Zakup 4 szt. samochodów osobowych na potrzeby służby celno-skarbowej, wykorzystywanych do kontroli ruchu granicznego w przejściach granicznych w Krościenku, Korczowej, Malhowicach i Medyce. Część 2 - Zakup 2 szt. samochodów osobowych z napędem 4x4 na potrzeby służby celno-skarbowej, wykorzystywanych do kontroli ruchu granicznego w przejściach granicznych w Budomierzu i Przemyślu-Mościskach. Część 3 - Zakup 1 szt. samochodu elektrycznego do przewozu ekipy kontrolerskiej (pojazd 8/9-osobowy i psów służbowych na Lotnicze Przejście Graniczne Rzeszów-Jasionka. Część 4 - Zakup 1 szt. samochodu dostawczego do 3,5 t do obsługi Drogowego Przejścia Granicznego w Korczowej.
Vorherige Bekanntmachung664724-2025
Interne KennungOA-XVI.272.49.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1–Zakup 4 szt. samochodów osobowych na potrzeby służby celno-skarbowej, wykorzystywanych do kontroli ruchu granicznego w przejściach granicznych w Krościenku, Korczowej, Malhowicach i Medyce.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup 4 szt. samochodów osobowych na potrzeby służby celno-skarbowej, wykorzystywanych do kontroli ruchu granicznego w przejściach granicznych w Krościenku, Korczowej, Malhowicach i Medyce.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2–Zakup 2 szt. samochodów osobowych z napędem 4x4 na potrzeby służby celno-skarbowej, wykorzystywanych do kontroli ruchu granicznego w przejściach granicznych w Budomierzu i Przemyślu-Mościskach.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup 2 szt. samochodów osobowych z napędem 4x4 na potrzeby służby celno-skarbowej, wykorzystywanych do kontroli ruchu granicznego w przejściach granicznych w Budomierzu i Przemyślu-Mościskach.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3–Zakup 1 szt. samochodu elektrycznego do przewozu ekipy kontrolerskiej (pojazd 8/9-osobowy i psów służbowych na Lotnicze Przejście Graniczne Rzeszów-Jasionka.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup 1 szt. samochodu elektrycznego do przewozu ekipy kontrolerskiej (pojazd 8/9-osobowy i psów służbowych na Lotnicze Przejście Graniczne Rzeszów-Jasionka.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0005
TitelCzęść 4–Zakup 1 szt. samochodu dostawczego do 3,5 t do obsługi Drogowego Przejścia Granicznego w Korczowej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup 1 szt. samochodu dostawczego do 3,5 t do obsługi Drogowego Przejścia Granicznego w Korczowej.
Interne KennungCzęść nr 4