2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lockers
Beschreibung: Lockerkasten: Levering, plaatsing, inbouwen slot, reparatie en eventueel duurzame afvoer oude lockers. Inschrijver is verantwoordelijk voor het inwerkingstellen van de sloten door Vecos en de eindoplevering. Aanbestedende dienst maakt gebruik van Releezme Locker Management Software van Vecos. Daarom worden de lockerkasten voorzien van een slot van VEcos type V3 of Vecos type V3+. Aanbestedende dienst heeft hiervoor reeds een lopende overeenkomst met Vecos. De sloten worden door Aanbestedende dienst aangeschaft bij Vecos, waarop Vecos deze levert aan Inschrijver om in de lockerkasten te monteren. Vecos zal op verzoek van Inschrijver na plaatsing van de lockers op locatie de digitale sloten in bedrijfstellen. Voor 2026 zijn er drie colleges die hebben aangegeven dat zij een aantal lockers willen vervangen. Dit zijn College Zuid, College Hilversum en College Almere. Dit betreft ongeveer 1700 lockers in diverse formaten. Voor de gehele looptijd van de overeenkomst is niet bekend hoeveel lockers vervangen gaan worden. Dit hangt af van de wensen van de colleges, beschikbaar budget bij het college en in hoeverre de colleges nog gebruik maken van lockers met andere sloten dan het Vecos systeem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 44421710 Gepäckaufbewahrungsschließfächer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering Lockers
Beschreibung: Levering Lockers
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan drie (3) keer met één (1) jaar verlengd worden.