2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stacjonarne usługi telekomunikacyjne dla Uniwersytetu Rzeszowskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Uniwersytetu Rzeszowskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 142447-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0006
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie stacjonarnych usług telekomunikacyjnych dla Uniwersytetu Rzeszowskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne Kennung: DZP.UR.261.02.2025