See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami na rzecz Zamawiającego celem zapewnienia obsługi „Małopolskich Linii Dowozowych
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usługi wynajmu na rzecz Zamawiającego autobusów wraz z kierowcami celem zapewnienia obsługi Małopolskich Linii Dowozowych na terenie województwa małopolskiego
Interne Kennung: DZ.26.607.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wynajmu na rzecz Zamawiającego autobusów wraz z kierowcami celem zapewnienia obsługi Małopolskich Linii Dowozowych na terenie województwa małopolskiego