810415-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Leeuwarden
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Leeuwarden
BeschreibungBrandverzekering Gemeente Leeuwarden Ingaande op 01-01-2026 tot 01-01-2028 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1
BeschreibungBrandverzekering Gemeente Leeuwarden
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande op 01-01-2026 tot 01-01-2028 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2
BeschreibungBrandverzekering Gemeente Leeuwarden overig bezit
Interne Kennung2