See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud openbare verlichting
Beschreibung: De gemeente verwacht voor het einde van 2025 klaar te zijn met het vervangen van conventionele straatverlichting naar moderne en energiezuinige LED verlichting. Deze werkzaamheden zullen nog door de huidige opdrachtnemer worden afgerond. Hiermee wordt de verkeersveiligheid en de sociale veiligheid geborgd, alsmede de onderhoudskosten, het energieverbruik en de daarmee samenhangende CO2 uitstoot. Stadskanaal start deze aanbestedingsprocedure op om het beheer en het onderhoud van de eerste generatie LED armaturen bij een geschikte partij onder te brengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
810430-2025 - Resultaat
Nederland – Onderhoud van straatverlichting – Beheer en onderhoud openbare verlichting
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 34993000 Straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000