See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor leasing van wagens en leveren van laadpassen en -infrastructuur
Beschreibung: Helan Onafhankelijk Ziekenfonds wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer per perceel met het oog op de ondersteuning van de mobiliteitsbehoeften van haar personeel. Meer bepaald betreft het hier de operationele leasing van bedrijfswagens en het leveren en installeren van laadpalen en het leveren van laadkaarten voor medewerkers van Helan Onafhankelijk Ziekenfonds en haar BAO’s.
Interne Kennung: Helan 2025-007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leasing van bedrijfswagens met inbegrip van onderhoud, herstellingen en verzekeringen
Beschreibung: De opdracht binnen dit perceel betreft het operationeel leasen van diverse elektrische personenwagens, aanloopwagens en bestelwagens voor het personeel van Helan, zowel voor zakelijke als functionele verplaatsingen. Op vandaag least Helan 276 bedrijfswagens voor haar medewerkers. Daarenboven zijn er 45 medewerkers die via het FIP (Flex Income Plan) een wagen leasen. De opdrachtnemer staat in voor het volledige beheer van het wagenpark, waaronder: - De levering van nieuwe voertuigen volgens de specificaties van Helan; - Periodiek en correctief onderhoud, inclusief bandenbeheer; - Het voorzien van de relevante verzekeringen: volledige omnium, burgerlijke aansprakelijkheid, rechtsbijstand; - Pechbijstand en vervangwagens bij immobilisatie; - Het beschikbaar stellen van een gebruiksvriendelijk digitaal platform voor rapportering, opvolging en administratief beheer; - Het voorzien van de mogelijkheid tot flexibele eindafrekening (meer- of minderkilometers); - … De voertuigen worden besteld op vraag van Helan Onafhankelijk Ziekenfonds of één van haar BAO’s en geleverd aan het personeel, met inschrijving en aflevering via de leasingpartner.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0002
Titel: Plaatsing en beheer van laadpalen, aanbod van laadpassen en voorzien van beheers- en rapporteringstool
Beschreibung: Met het oog op de elektrificatie van het wagenpark wenst Helan laadvoorzieningen te laten installeren en beheren, zowel op de werkplek als bij medewerkers thuis. Dit perceel omvat: - De levering en plaatsing van individuele laadpalen bij medewerkers thuis (afhankelijk van hun woon- en parkeersituatie); - De installatie van een centrale laadinfrastructuur in de garages of parkeerruimtes van Helan (ongeveer 30 laadpalen); - Het omnium onderhoud op de geïnstalleerde laadpalen; - De aansluiting op een intelligent laadsysteem met load balancing en netwerkbeheer; - De terbeschikkingstelling van laadpassen of een laad-app voor publieke en semipublieke netwerken in België en eventueel daarbuiten (laadbeurten in het buitenland dienen mogelijk te zijn, maar worden gefactureerd aan de medewerker zelf); - Een online beheerportaal waar zowel Helan als de medewerkers hun laadverbruik, facturatie en status kunnen opvolgen; - Correcte rapportering (inzicht per kostenplaats en per laadkaart, laadkosten op hoofdzetels, verschillende types kosten: recurrent en eenmalig); - Technische ondersteuning, helpdesk en monitoringdiensten; - … De inschrijver voorziet in een totaalaanpak, inclusief (digitale) plaatsbezoeken, installatie, configuratie, opleiding van personeel waar nodig, en opvolging van eventuele defecten of storingen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen