See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop en Levering Energie 2028 – 2031 voor gemeente Tilburg en Deelnemers
Beschreibung: De gemeente Tilburg doorloopt voor zichzelf en een aantal Deelnemers een Europese Openbare Aanbestedingsprocedure voor Inkoop en Levering van 100% duurzame elektriciteit, dat wil zeggen opgewekt door windmolens op Nederlands grondgebied en/of Nederlandse territoriale wateren waarvan de Opdrachtnemer gedurende de Contractperiode eigenaar of exploitant is. De initiële Contractperiode betreft drie (3) jaar (2025 tot en met 2027) met een optie tot verlenging, door Opdrachtgever te initiëren, voor de duur van één (1) jaar. Direct na ondertekening van de Overeenkomst (vooralsnog voorzien per 15-12-2023) dient er elektriciteit ingekocht te kunnen worden. De daadwerkelijke levering van elektriciteit gaat in op 01 januari 2025, 00h00. Zie bijlage 1 beschrijving van de opdracht.
Interne Kennung: 2025/097/JB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Levering elekticiteit en aardgas
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Perceel 1 Elektriciteit Gemeente Tilburg en deelnemers
Beschreibung: Zie bijlage 2A beschrijving van de opdracht. Zie bijlage 2A beschrijving van de opdracht.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er bestaat een optie tot verlenging, door Opdrachtgever te initiëren, voor de periode van één (1) jaar: 2031.
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Gas Gemeente Tilburg en deelnemers;
Beschreibung: Zie bijlage 2C beschrijving van de opdracht. Zie bijlage 2C beschrijving van de opdracht.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas