2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do dezynfekcji wody w sieci wodociągowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nw. urządzeń do lokalizacji infrastruktury wodociągowej pod ziemią oraz wycieków wody: 1. Przenośny zestaw dozujący – 1 szt. 2. Mobilny zestaw dozujący – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w III część SWZ Postępowanie prowadzone jest w ramach Programu Ochrony Ludności Cywilnej w roku 2025
Vorherige Bekanntmachung: 725663-2025
Interne Kennung: DZ/105/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczność rozliczenia przyznanych środków finansowych do dnia 31 grudnia 2025 r
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nw. urządzeń do lokalizacji infrastruktury wodociągowej pod ziemią oraz wycieków wody: 1. Przenośny zestaw dozujący – 1 szt. 2. Mobilny zestaw dozujący – 1 szt.