810520-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Komplexní úklid prostor Litomyšlské nemocnice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní úklid prostor Litomyšlské nemocnice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění komplexního úklidu a úklidových prací vlastními pracovníky, prostředky a na vlastní náklady v místě plnění, kterým jsou budovy Litomyšlské nemocnice. Zajištění komplexního úklidu představuje provádění úklidových a dezinfekčních prací podlahových ploch, obkladů, nábytku a sanitárních zařízení apod.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1