810580-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Schulbücher – Europese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen voor primair onderwijs SIVON '25
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen voor primair onderwijs SIVON '25
Beschreibung: De Europese aanbesteding van leermiddelen po voor een aantal schoolbesturen dat lid is van SIVON. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 4,3 mln. euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung: 20251110
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A
Beschreibung: Perceel A betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Scholengroep Holland en Stichting ProCon. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 770.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B
Beschreibung: Perceel B betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Stichting Meer Primair en Stichting Innoord. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 1.800.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel C
Beschreibung: Perceel C betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Stichting Protestants Christelijk Onderwijs. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 570.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel D
Beschreibung: Perceel D betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Stichting De Groeiling. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 1.100.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung: 4