See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2026: MLEKO, PRZETWORY MLECZARSKIE, PIECZYWO, WYROBY CUKIERNICZE (4 ZADANIA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2. WOG w zakresie mleka, przetworów mleczarskich, pieczywa i wyrobów cukierniczych (4 zadania).
Vorherige Bekanntmachung: 591299-2025
Interne Kennung: ŻYWN/531/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował ogłoszenie wstępne w związku z tym jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: mleko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2. WOG w zakresie mleka.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15511100 Pasteurisierte Milch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia opcjonalnego do 200% zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: przetwory mleczarskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2. WOG w zakresie przetworów mleczarskich.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: pieczywo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2. WOG w zakresie pieczywa.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: wyroby cukiernicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2. WOG w zakresie wyrobów cukierniczych.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15842300 Süßwaren