See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie rezonansu niskopolowego (1,5T) wraz z dostosowaniem pomieszczeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest w szczególności: 1) dostawa, instalacja i uruchomienie rezonansu niskopolowego (1,5T) z wyposażeniem, w tym wyposażeniem pracowni; 2) demontaż i utylizacja istniejącego w pracowni tomografu Siemens Definition As; 3) wykonanie dokumentacji projektowej w celu spełnienia wymagań funkcjonalno-technicznych stawianych przez urządzenie i wytyczne Zamawiającego; 4) sporządzenie projektu klatki Faradaya i osłon magnetycznych dla oferowanego rezonansu; 5) dostosowanie istniejących pomieszczeń (przeprowadzenie robót budowlanych) Zakładu Radioterapii zgodnie z opracowanym i uzgodnionym projektem; 6) konfiguracja i integracja oferowanego rezonansu z systemami planowania i zarządzania; 7) przeprowadzenie przeszkolenia personelu Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w szczególności w: 1) Formularzu parametrów technicznych stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ; 2) Opisie prac adaptacyjnych stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; 3) Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ;
Vorherige Bekanntmachung: 800249-2025
Interne Kennung: ZPZ-56/10/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający ustala termin składania ofert o 5 dni krótszy niż przewidziany w art. 138 ust. 1 pzp, ponieważ składanie ofert odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 pzp. Z uwagi jednak na przewidzianą możliwość przeprowadzania wizji lokalnej termin składania ofert ustalono na 33 dni.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111610 Magnet-Resonanz-Anlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33113100 Magnet-Resonanz-Scanner, 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen