See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa na przygotowanie posiłków dla pacjentów WSZ im. L. Perzyny w Kaliszu, z lokalizacją przy ul. Poznańskiej 79 i ul. Toruńskiej 7, z produktów własnych, na bazie kuchni Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia składa się z jednego niepodzielnego zadania na: świadczenie usługi przygotowania posiłków w zakresie calodziennego żywienia dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, z lokalizacją przy ul. Poznańskiej 79 i ul. Toruńskiej 7, z produktów własnych, na bazie kuchni Zamawiającego.
Interne Kennung: 02/22
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiot zamówienia składa się z jednego niepodzielnego zadania na: świadczenie usługi przygotowania posiłków w zakresie calodziennego żywienia dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, z lokalizacją przy ul. Poznańskiej 79 i ul. Toruńskiej 7, z produktów własnych, na bazie kuchni Zamawiającego, obejmującego: Dostarczanie posiłków, w tym: - przygotowanie posiłków w Kuchni Szpitalnej i wydanie ich do dystrybucji na oddziały-do drzwi oddziału, - przyjęcie naczyń wraz z resztkami pokonsumpcyjnymi i sztućców po skończonej konsumpcji - od drzwi oddziału - przyjęcie zużytych zestawów i sztućców oraz resztek pokarmowych z Oddziału Chorób Zakaźnych oraz z innych wskazanych przez personel Zamawiającego, jeśli hospitalizowany pacjent był chory zakaźnie i ich utylizację kosztem i staraniem własnym, z zapewnieniem odpowiednich warunków sanitarnych. Przygotowanie posiłków do dystrybucji do Szpitala przy ul. Toruńskiej będzie się odbywać przy zastosowaniu jednorazowych naczyń do posiłków stałych i płynnych, zapewniających szczelne zamknięcie i sztućców jednorazowych pakowanych osobno. Każdą porcję Wykonawca znakuje nazwą diety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania zawarto w SWZ oraz projektach umowy, stanowiących załącznik do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zobowiązuje się, że wykorzysta co najmniej 85% wartości brutto, o której mowa w § 2 ust. 1 umowy (projekt umowy na usługę stanowi załącznik nr 5a do SWZ).