2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie portalu internetowego pn. "Drzwi do Kultury"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie portalu internetowego pn. „Drzwi do Kultury”, opartego o technologię filmu na życzenie (VOD) oraz transmisję na żywo (Live Streaming) wraz z zapewnieniem jego asysty technicznej, tj.: a) stworzenie, skonfigurowanie i uruchomienie portalu, b) udzielenie licencji do portalu, c) utrzymanie i hosting portalu przez okres min. 24 miesięcy a max. 30 miesięcy (w zależności od złożonej oferty), d) zapewnienie asysty technicznej przez okres min. 24 miesięcy a max. 30 miesięcy (w zależności od złożonej oferty), e) przeprowadzenie szkoleń, f) wykonanie, realizacja i implementacja layoutów, g) wykonanie i przekazanie wszelkiej dokumentacji do prawidłowego korzystania z portalu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, który jednocześnie będzie załącznikiem nr 1 do umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 574919-2025
Interne Kennung: OPPIV.272.60.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1.1 zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający odstępuje od precyzowania warunku w przedmiotowym zakresie, 1.2 uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej - Zamawiający odstępuje od precyzowania warunku w przedmiotowym zakresie, 1.3 sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający odstępuje od precyzowania warunku w przedmiotowym zakresie, 1.4 zdolności technicznej lub zawodowej – opisane w dalszej części ogłoszenia. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej Pzp), a także w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz w art. 5k rozporządzenia (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (dalej: „rozporządzenie 833/2014”), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 2. Wykaz podmiotowych środków dowodowych (składanych na wezwanie zamawiającego), żądanych: A. w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu – opisane w dalszej części ogłoszenia. B. w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia: 1) informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 Pzp, dotycząca orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, − wystawiona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, 2) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w przedmiotowym postępowaniu, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; 3) oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania określonych w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 Pzp, Uwaga: Wszelkie pozostałe informacje dot. postępowania (w tym dotyczące wszystkich wymaganych od wykonawców oświadczeń i dokumentów), których ze względu na ograniczoną liczbę znaków niniejszego formularza, nie można było w nim umieścić, znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami, udostępnionej na stronie internetowej tj.: https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/218710/notice/public/details wraz z opublikowanym w Dz.U. UE niniejszym ogłoszeniem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie portalu internetowego pn. „Drzwi do Kultury”, opartego o technologię filmu na życzenie (VOD) oraz transmisję na żywo (Live Streaming) wraz z zapewnieniem jego asysty technicznej, tj.: a) stworzenie, skonfigurowanie i uruchomienie portalu, b) udzielenie licencji do portalu, c) utrzymanie i hosting portalu przez okres min. 24 miesięcy a max. 30 miesięcy (w zależności od złożonej oferty), d) zapewnienie asysty technicznej przez okres min. 24 miesięcy a max. 30 miesięcy (w zależności od złożonej oferty), e) przeprowadzenie szkoleń, f) wykonanie, realizacja i implementacja layoutów, g) wykonanie i przekazanie wszelkiej dokumentacji do prawidłowego korzystania z portalu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, który jednocześnie będzie załącznikiem nr 1 do umowy.