81085-2025 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für Abfall und Abwasser – Dostawa w formie leasingu operacyjnego samochodu specjalnego przeznaczonego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości dla potrzeb PUIK Sp. z o.o w Sokołowie Podlaskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego samochodu specjalnego przeznaczonego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości dla potrzeb PUIK Sp. z o.o w Sokołowie Podlaskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego samochodu specjalnego przeznaczonego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości dla potrzeb PUIK Sp. z o.o w Sokołowie Podlaskim. Szczegółowy opis zamówienia, warunki jego realizacji oraz wymagany okres gwarancji zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. Podane parametry techniczno – użytkowe podane w załączniku nr 6 są wymagane. Nieposiadanie jakiegokolwiek parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty.
Interne Kennung: I/P5/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Menge: 1 Stück