See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Stacja redukcyjno-pomiarowa Wrocław Dłutowa"
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Stacja redukcyjno-pomiarowa Wrocław Dłutowa". 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2023/03/0030/WRO
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Stacja redukcyjno-pomiarowa Wrocław Dłutowa". 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – wzór umowy. 3. Numer kodu CPV przedmiotu Zamówienia: -71242000-6 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, -71248000-8 Nadzór nad projektem i dokumentacją, -71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z prawa opcji w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik nr 1 do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego,z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W zależności od swoich potrzeb Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania na warunkach wskazanych we wzorze Umowy z prawa opcji polegającego na zleceniu Wykonawcy w okresie obowiązywania Umowy realizacji dodatkowych zleceń obejmujących pełnienie nadzoru autorskiego. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego Wykonawcy wniosku zlecenia czynności dotyczących realizacji Zamówienia w ramach prawa opcji. Termin podstawowy pełnienia nadzoru autorskiego określony § 2 ust. 2 lit. c) Wzoru umowy może zostać wydłużony o maksymalnie 12 kolejnych miesięcy w przypadku, gdy Zamawiający skorzysta z uprawnienia określonego w § 3 ust. 19 OWU ( prawo opcji).