2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na obszarze Powiatu Bytowskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w ramach publicznego transportu zbiorowego na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich na obszarze Powiatu Bytowskiego obejmującego 14 linii komunikacyjnych o łącznej długości 879,1 km, na których zostanie wykonana szacowana łączna praca eksploatacyjna 3 307 158 wozokilometrów. 2. Zamówienie obejmuje świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na następujących liniach komunikacyjnych: 1) Bytów-Gałąźnia Wielka przez Barnowiec 2) Sylczno-Bytów przez Parchowo 3) Bytów-Miastko przez Tągowie 4) Bytów-Sominy przez Rabacino 5) Bytów-Miastko przez Tuchomie 6) Bytów-Miastko przez Tuchomie 7) Bytów-Bytów przez Rokity 8) Bytów-Tuchomie przez Tągowie 9) Bytów-Bytów przez Tuchomie 10) Bytów-Jaranty przez Tuchomie 11) Miastko-Bytów przez Tuchomie 12) Bytów-Parchowo przez Żukówko 13) Owsne Ostrowy-Bytów przez Zapceń 14) Bytów – Kartuzy przez Naklę 3. Wykonawca rozpocznie obsługiwać linie od początku roku 2026, własnym taborem, który to będzie wymieniany na zakupiony przez Powiat Bytowski (terminy dostaw autobusów: styczeń 2026 r. – 2 szt., marzec 2026 r. – 2 szt., maj 2026 r. - 3 szt.). Udostępnione Wykonawcy pojazdy, będące własnością Zamawiającego, będą użytkowane na podstawie odrębnej umowy o charakterze odpłatnym. Wzór umowy dzierżawy stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: KMD.272.3.2025.DII
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001