See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup karetki kontenerowej specjalistycznej na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Beschreibung: Zakup karetki kontenerowej specjalistycznej na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Vorherige Bekanntmachung: 791486-2025
Interne Kennung: SZW/DZP/164/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 19 listopada 2025 Szpital Wojewódzki w Poznaniu otrzymał informację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu o możliwości otrzymania dofinasowania w zakresie zakupu specjalistycznej aparatury i sprzętu medycznego przeznaczonego do realizacji zadań obronnych w warunkach kryzysu lub konfliktu zbrojnego. Termin na dostawy realizowane w ramach tego projektu upływa 15 grudnia 2025 roku. W związku z krótkim terminem, zachodzi konieczność skrócenia procedur przetargowych do okresów minimalnych. Przeprowadzenie procedury w trybie unijnym, 35 dniowym, uniemożliwia realizację tego projektu. Tylko skrócony czas ogłoszenia daje możliwość realizacji w terminie narzuconym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego na realizację tego projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001