See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie na 2025 rok realizacji Umowy kompleksowej Nr 390/ZP/1/2023 z 10.07.2023 r. (Nr Umowy nadany w E.ON Polska S.A.: HB20230116140) na dystrybucję i sprzedaż energii elektrycznej dla IChTJ...
Beschreibung: 1. Zamawiający udziela Wykonawcy w trybie art. 214 ust. 1 pkt 7 i o których mowa w ust. 1 pkt. 8 w związku z pkt. 10 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022, poz. 1710 – tekst jednolity z późn. zm.) – dalej „ustawa Pzp” zamówienia dodatkowego, którego przedmiotem jest kontynuacja w 2025 rok realizacji zamówienia podstawowego objętego Umową kompleksową Nr 390/ZP/1/2023 z 10.07.2023 r. (Nr Umowy nadany w E.ON Polska S.A.: HB20230116140) na dystrybucję i sprzedaż energii elektrycznej dla Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie do obiektów przy ul. Dorodnej 16 (taryfa B21) i do obiektów przy ul. Na Krańcu 3 (taryfa C21) – dalej „Umowa podstawowa”. 2. Wykonawca przyjmuje do wykonania realizację zamówienia, o których mowa w ust.1, w zakresie wskazanym na 2025 rok w Umowie podstawowej oraz w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik Nr 1 do niniejszej Umowy z obowiązkiem wykonania w imieniu Zamawiającego zgłoszenia OSD, tj. do Stoen Operator Sp. z o.o. (poprzednio innogy Stoen Operator Sp. z o.o.), że na podstawie niniejszej Umowy będzie kontynuatorem w 2025 roku realizacji Umowy kompleksowej Nr 390/ZP/1/2023 z 10.07.2023 r. (Nr Umowy nadany w E.ON Polska S.A.: HB20230116140) na dystrybucję i sprzedaż energii elektrycznej dla Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie do obiektów przy ul. Dorodnej 16 (taryfa B21) i do obiektów przy ul. Na Krańcu 3 (taryfa C21) 3. Wobec tego, że przedmiot zamówienia objęty niniejszą Umową jest ściśle związany z przedmiotem zamówienia objętym Umową podstawową, Strony postanawiają, że do wykonywania niniejszego zamówienia zastosowanie mają odpowiednio wszelkie postanowienia Umowy podstawowej, w szczególności postanowienia regulujące w § 2. zasady wykonywania przedmiotu zamówienia, a także odpowiednio pozostałe postanowienia określone w § 4.-10. 4. Umowa podstawowa, została zawarta w wyniku wyboru Wykonawcy dokonanego na podstawie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej i sprzedaż energii elektrycznej dla Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie do obiektów przy ul. Dorodnej 16 (taryfa B21) i do obiektów przy ul. Na Krańcu 3 (taryfa C21) przez okres 12 miesięcy w 2024 roku w ramach umowy kompleksowej zawartej z uprawnionym Wykonawcą z możliwością przedłużenia na 2025 rok.”, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego zamówienia klasycznego o wartości równej lub przekraczającej progi unijne realizowane na podstawie art. 132 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP/3/WR/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001