81113-2025 - Ergebnis
Polen – Ultraschalldesintegratoren – Stanowisko do wytwarzania proszków metali metodą rozpylania wraz z indukcyjnym źródłem topienia materiału wsadowego oraz urządzeniem przesiewającym.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stanowisko do wytwarzania proszków metali metodą rozpylania wraz z indukcyjnym źródłem topienia materiału wsadowego oraz urządzeniem przesiewającym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup kompleksowego stanowiska do wytwarzania proszków metali metodą ultradźwiękową.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38436700 Ultraschalldesintegratoren
5. Los
Los: LOT-0001