811149-2025 - Ergebnis
Tschechien – Versicherungen – Pojištění majetku, odpovědnosti a vozidel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění majetku, odpovědnosti a vozidel
BeschreibungPředmětem plnění zadávané veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v pojištění. Zadavatel dle § 101 ZZVZ rozdělil veřejnou zakázku na 2 části, a to: a) pojištění majetku a odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu, b) pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění vozidel.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Titelpojištění majetku a odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je zejména pojištění nemovitého a movitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu z provozní činnosti.
Interne Kennungčást a)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen
Beschreibung der Optionendle zadávací dokumentace (§100 odst. 1, 2, 3 ZZVZ)
LosLOT-0002
Titelpojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění vozidel
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je zejména pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení) a havarijní pojištění vozidel.
Interne Kennungčást b)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen