See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wbudowanie 4 szt. czujników do pomiaru masy osadu odwodnionego w Zakładzie Czajka ul. Czajki 4/6 w Warszawie Dzielnica Białołęka.
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wbudowanie 4 szt. czujników do pomiaru masy osadu odwodnionego w Zakładzie Czajka ul. Czajki 4/6 w Warszawie Dzielnica Białołęka
Vorherige Bekanntmachung: 663175-2025
Interne Kennung: 01632/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/U/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wbudowanie 4 szt. czujników do pomiaru masy osadu odwodnionego w Zakładzie Czajka ul. Czajki 4/6 w Warszawie Dzielnica Białołęka.