See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige Transparantie Gartner
Beschreibung: De onderzoeks- en benchmarkdiensten van Gartner worden structureel ingezet binnen het CAK, onder andere bij het opstellen van het Informatieplan, het uitvoeren van volwassenheidsmetingen en het vergelijken van prestaties van overheidsorganisaties. De totale geraamde waarde van de overeenkomst voor de beoogde looptijd (voor 24 maanden) bedraagt: € 222.152 excl. btw.
Interne Kennung: INK25.079
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1