2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwen van een collectief woonproject voor elf volwassenen met een verstandelijke beperking in bouwteam te Lier, Berlaarsesteenweg 88
Beschreibung: De aanbesteder wenst een algemene aannemer aan te stellen voor het renoveren van een bestaande villa en het bouwen en volledig afwerken van een daaraan gekoppeld nieuw woonhuis voor elf bewoners met een verstandelijke beperking waar 24/24 en 7/7 een begeleider aanwezig is en dit met in begrip van de aanleg van de buitenruimtes en overeenkomstig het ontwerp van de architect dat verder zal besproken worden binnen het bouwteam. Er wordt van de inschrijvers verwacht dat zij technisch kwalitatieve verbetervoorstellen opnemen in hun offerte ten aanzien van het ontwerp en dat hierover een constructieve dialoog kan opgestart worden. Op die manier ontstaat een bouwteam tussen aanbesteder, ontwerpteam én weerhouden inschrijver.
Interne Kennung: 25/122
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25/122 - 1
Interne Kennung: 1