See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – skarpety letnie, skarpety zimowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – skarpety letnie, skarpety zimowe. Zakres zamówienia obejmuje cztery zadania.
Interne Kennung: 18/2026/D-OiB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18317000 Socken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Skarpety letnie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – skarpety letnie w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia musi być wyprodukowany według wymagań określonych w Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT): 538/MON. 3. Przedmioty zamówienia będą podlegały nadzorowaniu jakości realizowanemu przez Oddział Nadzorowania zgodnie z AQAP 2110 wydanie D wersja 1. 4. Wykonawca zobowiązany będzie wraz z ofertą złożyć następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) Zaświadczenie potwierdzające posiadanie przez potencjalnych Wykonawców wzorów zakładowych PUiW zgodnych z WDTT i wzorem PUiW do produkcji seryjnej wydane dla: Skarpety letnie – wzór 538/MON z terminem wystawienia po 25.05.2015 roku. Wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe nie będą podlegały uzupełnieniu. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą będzie obowiązany złożyć przynajmniej jeden z nich. Jeśli Wykonawca zleci Podwykonawcy wykonanie kompletnego przedmiotu (PUiW), wymóg przedstawienia Zamawiającemu przedmiotowych środków dowodowych o których mowa powyżej dotyczy także tego Podwykonawcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 2. W ramach opcji zamawiający może wymagać dodatkowo dostawy skarpet letnich w ilości wskazanej w dokumentach zamówienia. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane wg cen jednostkowych określonych przez wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego na drugim etapie postępowania. Zmiana cen będzie dopuszczalna w przypadkach określonych w umowie. 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w ramach opcji zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania.
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – skarpety letnie w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia musi być wyprodukowany według wymagań określonych w Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT): WDTT 538/MON. 3. Przedmioty zamówienia będą podlegały nadzorowaniu jakości realizowanemu przez Oddział Nadzorowania zgodnie z AQAP 2110 wydanie D wersja 1. 4. Wykonawca zobowiązany będzie wraz z ofertą złożyć następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) Zaświadczenie potwierdzające posiadanie przez potencjalnych Wykonawców wzorów zakładowych PUiW zgodnych z WDTT i wzorem PUiW do produkcji seryjnej wydane dla: Skarpety letnie – wzór 538/MON z terminem wystawienia po 25.05.2015 roku. Wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe nie będą podlegały uzupełnieniu. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą będzie obowiązany złożyć przynajmniej jeden z nich. Jeśli Wykonawca zleci Podwykonawcy wykonanie kompletnego przedmiotu (PUiW), wymóg przedstawienia Zamawiającemu przedmiotowych środków dowodowych o których mowa powyżej dotyczy także tego Podwykonawcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Skarpety zimowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – skarpety zimowe w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia musi być wyprodukowany według wymagań określonych w Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT): WDTT 547/MON. 3. Przedmioty zamówienia będą podlegały nadzorowaniu jakości realizowanemu przez Oddział Nadzorowania zgodnie z AQAP 2110 wydanie D wersja 1. 4. Wykonawca zobowiązany będzie wraz z ofertą złożyć następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) Wzór skarpet zimowych (2 pary) w rozmiarze 27-28; b) Oświadczenie własne Wykonawcy o zgodności parametrów oferowanego wyrobu z zapisami zawartymi w WDTT wzór 547/MON; c) Oświadczenie na przeprowadzenie badań niszczących (1 pary); d) Komplet badań potwierdzających zgodność oferowanego wyrobu z wymaganiami określonymi w Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej (WDTT). Zakres wymaganych badań musi być zgodny z wymaganiami określonymi w tablicy 2 oraz tablicy 3 WDTT 547/MON. Wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe nie będą podlegały uzupełnieniu. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą będzie obowiązany złożyć przynajmniej jeden z nich. Jeśli Wykonawca zleci Podwykonawcy wykonanie kompletnego przedmiotu (PUiW), wymóg przedstawienia Zamawiającemu przedmiotowych środków dowodowych o których mowa powyżej dotyczy także tego Podwykonawcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 2. W ramach opcji zamawiający może wymagać dodatkowo dostawy skarpet zimowych w ilości wskazanej w dokumentach zamówienia. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane wg cen jednostkowych określonych przez wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego na drugim etapie postępowania. Zmiana cen będzie dopuszczalna w przypadkach określonych w umowie. 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w ramach opcji zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania.
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie nr 4