2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja zagranicznych wizyt studyjnych w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja zagranicznych wizyt studyjnych w 2026 roku, dedykowanych podmiotom z obszaru podlaskich inteligentnych specjalizacji.Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: 1) Część nr 1 - Kompleksowa organizacja wizyty studyjnej w Orlando, USA 2) Część nr 2 - Kompleksowa organizacja wizyty studyjnej w Bilbao, Hiszpania 3) Część nr 3 - Kompleksowa organizacja wizyty studyjnej w Lizbonie, Portugalia 4) Część nr 4 - Kompleksowa organizacja wizyty studyjnej w Estremadurze, Hiszpania 4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1.1 do SWZ (część nr 1), załącznik nr 1.2 do SWZ (część nr 2), załącznik nr 1.3 do SWZ (część nr 3), załącznik nr 1.4 do SWZ (część nr 4).
Interne Kennung: BZP.272.74.2025.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 79540000 Dolmetscherdienste, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Kompleksowa organizacja wizyty studyjnej w Orlando, USA
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1.1 do SWZ (część nr 1)
Interne Kennung: BZP.272.74.2025.AS - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Kompleksowa organizacja wizyty studyjnej w Bilbao, Hiszpania
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1.2 do SWZ (część nr 2)
Interne Kennung: BZP.272.74.2025.AS - cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Kompleksowa organizacja wizyty studyjnej w Lizbonie, Portugalia
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1.3 do SWZ (część nr 3)
Interne Kennung: BZP.272.74.2025.AS - cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Kompleksowa organizacja wizyty studyjnej w Estremadurze, Hiszpania
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1.4 do SWZ (część nr 4)
Interne Kennung: BZP.272.74.2025.AS - cz. 4