2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lovosice - rekonstrukce veřejného osvětlení - 3.etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je 3.etapa rekonstrukce a inovace soustavy veřejného osvětlení (dále jen „VO“) města spojená se zlepšením kvality osvětlení, snížením světelného znečištění a především dosažení úspory elektrické energie při splnění požadavků a technických norem na osvětlení. Předmětem této etapy rekonstrukce bude také kompletní proměření kabeláží, které následně městu doporučí koncepční a dlouhodobě řešení výměn kabeláží v jednotlivých úsecích města. Veškeré detaily jsou uvedeny v přiložené projektové dokumentaci a technické specifikaci a rovněž veškerá plnění budou provedena dle projektové dokumentace a technické specifikace, tvořící přílohu ZD.
Interne Kennung: P24V00000023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen