811597-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Reparatur und Wartung von Maschinen – Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (met vrijwillige transparantie) voor onderhoud overeenkomst stationaire persen overlaad Wortmann Milieutechniek B.V.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (met vrijwillige transparantie) voor onderhoud overeenkomst stationaire persen overlaad Wortmann Milieutechniek B.V.
BeschreibungNiet van toepassing 400.000,00
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0000
TitelOnderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (met vrijwillige transparantie) voor onderhoud stationaire persen overlaad.
BeschreibungBij deze opdacht zijn geen meerdere percelen aan de oorden 1,0
Interne Kennung1