2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych pojazdów osobowo-terenowych typu Pick-up w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pojazdów osobowo-terenowych typu Pick-up w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianych pojazdów w ramach prawa opcji maksymalnie o 5 szt. Zamawiający wymaga, aby pojazdy zakupione w ramach opcji były tożsame z pojazdem podstawowym (gwarantowany) . 2. Zamówienie podstawowe (gwarantowane) obejmuje zakup i dostawę 5 szt. fabrycznie nowych pojazdów osobowo-terenowych typu Pick-up w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Zamówienie opcjonalne obejmuje zakup i dostawę 5 szt. fabrycznie nowych pojazdów osobowo-terenowych typu Pick-up w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, z tym że zastrzega sobie prawo do nie skorzystania z prawa opcji. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych pojazdów w ramach prawa opcji maksymalnie o 5 szt. Zamawiający zgłosi prawo opcji w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy. Po upływie wyżej wskazanego terminu, skorzystanie z prawa opcji może nastąpić tylko po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę. Termin realizacji opcji nie później niż do dnia 19.12.2025r. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do projektowanych postanowień umowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji pojazdu, - maksymalnej mocy netto silnika (w KW), - maksymalnej pojemności skokowej (w cm3), - automatycznej skrzyni biegów, - klimatyzacji automatycznej, - kamery cofania, - gwarancji na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu bez limitu kilometrów, - gwarancji na powłokę lakierniczą pojazdu, - gwarancji na perforację elementów nadwozia pojazdu , - gwarancji na całość zabudowy i wyposażenia pojazdu. 5. Zamawiający wymaga, aby dostarczone pojazdy w ramach umowy były fabrycznie nowe wyprodukowane w roku 2025, wolne od wad technicznych i prawnych, dopuszczone do obrotu, do których nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będące przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia. 6. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres) dla zaproponowanego pojazdu na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument. 7. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00. 8. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 653414-2025
Interne Kennung: ZZ-2380-82/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pojazdów osobowo-terenowych typu Pick-up w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianych pojazdów w ramach prawa opcji maksymalnie o 5 szt. Zamawiający wymaga, aby pojazdy zakupione w ramach opcji były tożsame z pojazdem podstawowym (gwarantowany) . 2. Zamówienie podstawowe (gwarantowane) obejmuje zakup i dostawę 5 szt. fabrycznie nowych pojazdów osobowo-terenowych typu Pick-up w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Zamówienie opcjonalne obejmuje zakup i dostawę 5 szt. fabrycznie nowych pojazdów osobowo-terenowych typu Pick-up w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, z tym że zastrzega sobie prawo do nie skorzystania z prawa opcji. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych pojazdów w ramach prawa opcji maksymalnie o 5 szt. Zamawiający zgłosi prawo opcji w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy. Po upływie wyżej wskazanego terminu, skorzystanie z prawa opcji może nastąpić tylko po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę. Termin realizacji opcji nie później niż do dnia 19.12.2025r. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do projektowanych postanowień umowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, z tym że zastrzega sobie prawo do nie skorzystania z prawa opcji. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych pojazdów w ramach prawa opcji maksymalnie o 5 szt. Zamawiający zgłosi prawo opcji w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy. Po upływie wyżej wskazanego terminu, skorzystanie z prawa opcji może nastąpić tylko po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę. Termin realizacji opcji nie później niż do dnia 19.12.2025r.