811694-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – „Dostawa stacji medycznych w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa stacji medycznych w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stacji medycznych w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych" Zamawiający nie dokonał podziału na części, ponieważ jego przedmiot ma charakter jednolity i niepodzielny funkcjonalnie. Zamówienie dotyczy realizacji zadania, którego elementy są ze sobą ściśle powiązane technologicznie i organizacyjnie, tworząc spójną całość, co uniemożliwia jego racjonalne i efektywne wyodrębnienie na odrębne części bez ryzyka pogorszenia jakości, zwiększenia kosztów lub utrudnienia realizacji. Podział zamówienia mógłby doprowadzić do trudności w koordynacji wykonania poszczególnych części przez różnych wykonawców, a tym samym zagrozić terminowości i spójności realizacji zamówienia. Dodatkowo, zastosowanie jednolitego podejścia umożliwia Zamawiającemu skuteczne zarządzanie i nadzór nad realizacją zadania przez jednego Wykonawcę, co sprzyja odpowiedzialności za końcowy rezultat oraz ogranicza ryzyko rozbieżności wykonawczych. Z uwagi na powyższe, przedmiot zamówienia został potraktowany jako nierozerwalna całość a jego realizacja zostanie powierzona jednemu Wykonawcy, co jest uzasadnione z punktu widzenia specyfiki zamówienia i zasady efektywności. Wykonawca oświadcza, że dostarczony przedmiot umowy: a) jest fabrycznie nowy (wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.), nieużywany, w pełni sprawny, bez wad, gotowy do użycia, b) jest oryginalnie pakowany przez producenta, c) nie posiada wad fizycznych i prawnych oraz został wprowadzony do obrotu zgodnie z aktami prawnymi wdrażającymi Dyrektywy Nowego Podejścia co potwierdza oznaczenie CE, zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2022 r. o systemie oceny zgodności (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 215) oraz rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 21.12.2016r. w sprawie zasadniczych wymagań dotyczących ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2021r. poz. 1513) d) pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta
Vorherige Bekanntmachung672887-2025
Interne KennungCOZL/DZP/AW/3411/PN-150/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001