See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nazicht, onderhoud en herstelling van de noodverlichting en de rookluiken (RWA).
Beschreibung: Beknopte beschrijving van de opdracht of aankoop: Voorwerp van de diensten: Onderhoud en service op het vlak van brandveiligheid in de gebouwen van de NV Anderlechtse Haard. Controle, onderhoud en herstelling van de noodverlichting en de rookafvoeren. Plaats van de dienstverlening: de gebouwen van de Anderlechtse Haard te 1070 Anderlecht. Raming van de opdracht: • 2 jaar basisopdracht: € 181.260,00 excl. btw • Mogelijke verlenging voor het 3de jaar: € 90.630,00 excl. btw • Mogelijke verlenging voor het 4de jaar: € 90.630,00 excl. btw Mogelijke totale raming (met alle verlengingen): € 362.520,00 excl. btw Looptijd : De opdracht wordt gesloten voor een initiële looptijd van twee jaar (24 maanden) vanaf de kennisgeving aan de opdrachtnemende onderneming en kan tweemaal worden verlengd, telkens voor een aanvullende periode van één jaar (12 maanden). De verlenging gebeurt stilzwijgend.
Interne Kennung: PPP0TY-482/5371/2020/2025/482
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nazicht, onderhoud en herstelling van de noodverlichting en de rookafvoerkanalen.
Interne Kennung: 2020/2025/482_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung