2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lékařská pohotovostní služba EDU
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění provozu lékařské pohotovostní služby a zdravotnické dopravní služby v Jaderné elektrárně Dukovany.
Interne Kennung: N006/25/V00031806
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel pro zadání Veřejné zakázky zvolil zjednodušený režim ve smyslu § 129 ZZVZ, kdy Zadávací řízení je rozděleno do třech částí: - Podání Žádostí o účast a prokázání kvalifikace; - Podání Nabídek na základě výzvy kvalifikovaným Dodavatelům; - Jednání o Nabídkách za účelem zlepšení ekonomické výhodnosti Nabídek. Po ukončení jednání o nabídkách Zadavatel provede konečné hodnocení Nabídek. V podrobnostech viz Zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka, výhrada změny dodavatele, viz Zadávací dokumentace.