See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie w procesie odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (odpady z rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 191212 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 - odpady z rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych (rozdrobnione odpady mebli tapicerowanych i pozostałych). Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania: maksymalnie do 3 000 Mg. Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i w zależności od potrzeb Zamawiającego może ulec zmniejszeniu. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Rzeczywista ilość przedmiotu umowy wynikała będzie z faktycznych potrzeb Zamawiającego. Minimalna wielkość zakresu świadczenia niniejszej usługi wynosi 300 Mg (+/- 20 Mg) maksymalnej szacunkowej ilości odpadów, o której mowa powyżej w ust. 1.
Vorherige Bekanntmachung: 624774-2025
Interne Kennung: PN/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001