See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025-017 - Raamovereenkomst voor het uitvoeren van herstellingen aan en jaarlijkse controle van brandcentrales, gasdetectie- en sprinklerinstallaties, rookkoepels
Beschreibung: Onderhavige opdracht betreft: het uitvoeren van een jaarlijkse controle, onderhoud en herstellingen van de brand-, gasdetectie-installaties, sprinklerinstallaties, rookkoepels en brandbestrijdingsinstallaties, omvattende de brandcentrales met bijhorende sirenes, detectoren, handdrukmelders, automatische blussystemen en rookkoepels. Het betreft ongeveer (over beide percelen): • 287 installaties voor brand- en gasdetectie en –melding, • 32 sprinklerinstallaties (residentieel) • 250 rookkoepels (al dan niet gekoppeld aan een installatie voor branddetectie). Deze aantallen kunnen variëren ingevolge wijzigingen in het patrimonium van de opdrachtgever. Een initiële lijst van betrokken brand-, gasdetectie- en sprinklerinstallaties, rookkoepels en brandbestrijdingsinstallaties is aangehecht als bijlage. Opmaken van een onderhoudsdossiers De brand-, gasdetectie- en sprinklerinstallaties, rookkoepels en brandbestrijdingsinstallaties zoals hiervoor omschreven zijn geïnstalleerd in het patrimonium van de opdrachtgever, verspreid over het groot grondgebied van de Stad Gent. Deze opdracht heeft geen betrekking op brandbestrijdingsmiddelen die niet direct gekoppeld zijn aan de installaties voor branddetectie en aan de rookkoepels, zoals brandhaspels en draagbare brandblussers.
Interne Kennung: 2025-017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50413100 Reparatur und Wartung von Gasspürgeräten, 44115500 Sprinkleranlagen, 31625100 Brandmeldesysteme, 31625200 Brandmeldeanlagen, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-017 - 1 - Zone Noord
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-017 - 2 - Zone Zuid
Interne Kennung: 2