2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W RAMACH ZADANIA PN. ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ POZNAŃSKICH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH. KOMPLEKSOWA TERMOMODERNIZACJA WYBRANYCH OBIEKTÓW OŚWIATOWYCH [POZNAŃ]
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie termomodernizacji trzech placówek oświatowych na terenie Miasta Poznania w następujących lokalizacjach: • Szkoła Podstawowa nr 62 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15, ul. Druskienicka 32 Poznań – Część I zamówienia, • XXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Drzymały 4/6 Poznań – Część II zamówienia, • XX Liceum Ogólnokształcące, os. Wichrowe Wzgórze 111 Poznań – Część III zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość ofertowania dla wybranych części zamówienia, dla każdej z części zostaną przeprowadzone odrębnie: ocena ofert, wybór oferty najkorzystniejszej i zawarcie umowy w sprawie zamówienia lub unieważnienie postępowania. Roboty budowlane związane z realizacją Zadania inwestycyjnego prowadzone będą w trakcie trwania roku szkolnego, na terenie czynnych działających placówek oświatowych, Przy organizacji robót budowlanych i dostaw Wykonawca zobowiązany jest, w porozumieniu z Zamawiającym, do podejmowania wszelkich działań, które zapewnią nieprzerwany dostęp do budynku oraz zachowanie bezpieczeństwa uczniów i pracowników ww. placówki oświatowej oraz jej mienia. Realizacje objęte zostały następującymi pozwoleniami: 1) Szkoła Podstawowa nr 62 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15, ul. Druskienicka 32 Poznań – zaświadczenie znak UA-VI.6743.972.2024 z dnia 17.06.2024r. uprawniające do rozpoczęcia robót budowlanych. 2) XXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Drzymały 4/6 Poznań – zaświadczenie znak UA-VI.6743.971.2024 z dnia 12.07.2024r. uprawniające do rozpoczęcia robót budowlanych. 3) XX Liceum Ogólnokształcące, os. Wichrowe Wzgórze 111 Poznań – zgłoszenie robót nie było wymagane przepisami prawa budowlanego. Zadanie inwestycyjne jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pt. „Zwiększenie efektywności energetycznej poznańskich placówek oświatowych” zgodnie z Umową nr FEWP.02.01-IZ.00-0011/24-00 z dnia 11.08.2025 r. Uwaga: Poza realizacjami, o których mowa powyżej (zakres podstawowy / gwarantowany zamówienia), Zamawiający przewiduje możliwość rozszerzenia zakresu zamówienia poprzez skorzystanie z PRAW OPCJI, obejmujących następujące zakresy: • Opcja 1 – w zakresie 3 placówek – zakres dodatkowej elektryki tj. instalacja zasilania rozdzielnic piętrowych, wymiana rozdzielnic oddziałowych, piętrowych, instalacja gniazd wtykowych, instalacja LAN • Opcja 2 – zakres 38LO – zakres dodatkowej wentylacji mechanicznej dla 5 pomieszczeń w budynku szkoły 38 Liceum Ogólnokształcącego Szczegółowe zasady uruchomienia PRAW opcji zgodnie z wzorem umowy, Załącznikiem nr 1 do SWZ. 2. Dodatkowe informacje dotyczące szczegółowego zakresu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – Załączniku nr 1 do SWZ. Zakres robót budowlanych został szczegółowo określony w Dokumentacji Projektowej oraz OPZ – Opisach Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami– Załączniku nr 2 do SWZ. 3. Całość przedmiotu zamówienia podlega wykonaniu zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki inżynierskiej oraz powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 4. Przedmiot Zamówienia został opisany kodami CPV: • 45210000-2 – roboty budowlane w zakresie budynków • 45443000-4 – roboty elewacyjne • 45320000-6 – roboty izolacyjne • 45261210-9 – wykonywanie pokryć dachowych • 45330000-9 – roboty instalacyjne wodno - kanalizacyjne i sanitarne • 45111300-1 – roboty rozbiórkowe • 45262000-1 – specjalne roboty budowlane inne niż dachowe • 45231300-8 – roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków • 45331100-7 – instalowanie centralnego ogrzewania • 45331200-8 – instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych • 45262100-2 – roboty przy wznoszeniu rusztowań • 45421100-5 – instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów • 45442100-8 – roboty malarskie • 45233250-6 – roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg • 45432110-8 – kładzenie podłóg • 45453000-7 – roboty remontowe i renowacyjne • 45342000-6 – wznoszenie ogrodzeń • 45400000-1 – roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 5. Szacunkowa wartość zamówienia powyżej progu UE dla robót budowlanych ale poniżej równowartości 20 mln euro.
Interne Kennung: PIM/10/25/ZP73/2025-462
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Szkoła Podstawowa nr 62 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15, ul. Druskienicka 32 Poznań – Część I zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie termomodernizacji trzech placówek oświatowych na terenie Miasta Poznania w lokalizacji: • Szkoła Podstawowa nr 62 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15, ul. Druskienicka 32 Poznań – Część I zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość ofertowania dla wybranych części zamówienia, dla każdej z części zostaną przeprowadzone odrębnie: ocena ofert, wybór oferty najkorzystniejszej i zawarcie umowy w sprawie zamówienia lub unieważnienie postępowania. Roboty budowlane związane z realizacją Zadania inwestycyjnego prowadzone będą w trakcie trwania roku szkolnego, na terenie czynnych działających placówek oświatowych, Przy organizacji robót budowlanych i dostaw Wykonawca zobowiązany jest, w porozumieniu z Zamawiającym, do podejmowania wszelkich działań, które zapewnią nieprzerwany dostęp do budynku oraz zachowanie bezpieczeństwa uczniów i pracowników ww. placówki oświatowej oraz jej mienia. Realizacja objęta została następującym pozwoleniem: Szkoła Podstawowa nr 62 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15, ul. Druskienicka 32 Poznań – zaświadczenie znak UA-VI.6743.972.2024 z dnia 17.06.2024r. uprawniające do rozpoczęcia robót budowlanych.
Interne Kennung: Część I zamówienia
Los: LOT-0001
Titel: XXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Drzymały 4/6 Poznań – Część II zamówienia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie termomodernizacji trzech placówek oświatowych na terenie Miasta Poznania w następującej lokalizacji: • XXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Drzymały 4/6 Poznań – Część II zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość ofertowania dla wybranych części zamówienia, dla każdej z części zostaną przeprowadzone odrębnie: ocena ofert, wybór oferty najkorzystniejszej i zawarcie umowy w sprawie zamówienia lub unieważnienie postępowania. Roboty budowlane związane z realizacją Zadania inwestycyjnego prowadzone będą w trakcie trwania roku szkolnego, na terenie czynnych działających placówek oświatowych, Przy organizacji robót budowlanych i dostaw Wykonawca zobowiązany jest, w porozumieniu z Zamawiającym, do podejmowania wszelkich działań, które zapewnią nieprzerwany dostęp do budynku oraz zachowanie bezpieczeństwa uczniów i pracowników ww. placówki oświatowej oraz jej mienia. Realizacja objęta została następującym pozwoleniem: XXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Drzymały 4/6 Poznań – zaświadczenie znak UA-VI.6743.971.2024 z dnia 12.07.2024r. uprawniające do rozpoczęcia robót budowlanych
Interne Kennung: Część II zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: XX Liceum Ogólnokształcące, os. Wichrowe Wzgórze 111 Poznań – Część III zamówienia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie termomodernizacji trzech placówek oświatowych na terenie Miasta Poznania w następującej lokalizacji: • XX Liceum Ogólnokształcące, os. Wichrowe Wzgórze 111 Poznań – Część III zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość ofertowania dla wybranych części zamówienia, dla każdej z części zostaną przeprowadzone odrębnie: ocena ofert, wybór oferty najkorzystniejszej i zawarcie umowy w sprawie zamówienia lub unieważnienie postępowania. Roboty budowlane związane z realizacją Zadania inwestycyjnego prowadzone będą w trakcie trwania roku szkolnego, na terenie czynnych działających placówek oświatowych, Przy organizacji robót budowlanych i dostaw Wykonawca zobowiązany jest, w porozumieniu z Zamawiającym, do podejmowania wszelkich działań, które zapewnią nieprzerwany dostęp do budynku oraz zachowanie bezpieczeństwa uczniów i pracowników ww. placówki oświatowej oraz jej mienia. Realizacja objęta została następującym pozwoleniem: XX Liceum Ogólnokształcące, os. Wichrowe Wzgórze 111 Poznań – zgłoszenie robót nie było wymagane przepisami prawa budowlanego.
Interne Kennung: Część III zamówienia