2. Verfahren
Verfahren
Titel: BGT Beheer
Beschreibung: De H2O-gemeenten willen beheer en inwinning van geodata integraal uitvoeren. Dit houdt in dat geometrie op een centrale plaats wordt ingewonnen, verwerkt, beheerd en gedistribueerd. De werkzaamheden die hiervoor moeten worden uitgevoerd, willen de H2O-gemeenten met deze aanbesteding middels een Raamovereenkomst onderbrengen bij een deskundige marktpartij. BGT Beheer voor gemeente Hattem, Heerde en Oldebroek (H2O-gemeenten)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.