See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka IT a audiovizuální techniky pro učebny do Ostravy, Českého Těšína a Přerova - OPAKOVÁNÍ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka IT a audiovizuální techniky do vzdělávacích zařízení provozovaných zadavatelem v lokalitách Ostrava – Koblov, Český Těšín a Přerov
Vorherige Bekanntmachung: 484057-2025
Vorherige Bekanntmachung: 696478-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka IT a audiovizuální techniky pro učebny do Ostravy, Českého Těšína a Přerova - OPAKOVÁNÍ - Část 1 (škola Ostrava - Koblov)
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka IT a audiovizuální techniky do vzdělávacího zařízení provozovaného zadavatelem, konkrétně SZŠ AGEL Ostrava na adrese Antošovická 107/55, 711 00, Ostrava - Koblov.
Interne Kennung: Část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změny závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným Dodavatelem: a) změnu ceny předmětu dodávky v případě změny sazby DPH; b) změny, které jsou ve Smlouvě výslovně označeny jako vyhrazené změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona nebo mají charakter změn závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona. Výše uvedené změny budou smluvními stranami potvrzeny formou uzavření písemného dodatku ke Smlouvě.
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka IT a audiovizuální techniky pro učebny do Ostravy, Českého Těšína a Přerova - OPAKOVÁNÍ - Část 3 (škola Přerov)
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka IT a audiovizuální techniky do vzdělávacího zařízení provozovaného zadavatelem, konkrétně SZŠ AGEL Přerov, na adrese Náměstí Přerovského povstání 2804/2, 750 02 Přerov.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka IT a audiovizuální techniky pro učebny do Ostravy, Českého Těšína a Přerova - OPAKOVÁNÍ - Část 2 (škola Český Těšín)
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka IT a audiovizuální techniky do vzdělávacího zařízení provozovaného zadavatelem, konkrétně SZŠ AGEL Český Těšín, na adrese Slovenská 1911/1, 737 01 Český Těšín
Interne Kennung: Část 2