2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen
Beschreibung: De opdracht voor perceel 1 t/m 4 betreft het leveren en ontsluiten van de in paragraaf 2.4 beschreven leermiddelen aan het interne leermiddelenfonds van Pieter Zandt conform de Programma’s van Eisen (Bijlage 1a en 1b). Pieter Zandt heeft één intern leermiddelenfonds voor alle locaties. Het centrale afleverpunt is de locatie in Kampen, vandaaruit beheert Pieter Zandt het interne leermiddelenfonds zelf. De aan te besteden opdracht betreft leermiddelen (met uitzondering van eigen methodes, open-content, Neon-content en niet door inschrijver te leveren leermiddelen), die door Pieter Zandt voor leerlingen verplicht worden gesteld. Indien Pieter Zandt geen inschrijving ontvangt op de percelen 1, 2 en/of 3, dan kunnen de omschreven leermiddelen van het betreffende perceel via perceel 4 worden afgenomen door Pieter Zandt. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leermiddelen perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Drie (3) maal twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Leermiddelen perceel 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Leermiddelen perceel 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Leermiddelen perceel 4
Interne Kennung: 4