811968-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – DNS Spotřební tiskový materiál
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS Spotřební tiskový materiál
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS pro zadávání veřejných zakázek na Tonery, cartridge a další spotřební tiskový materiál, originál i kompatibilní.
Interne Kennung276/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení dynamického nákupního systému. Přiměřené užití pravidel pro užší řízení dle § 58 zákona pro zavedení DNS dle § 138 až 140 zákona
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192110 Färbungsmittel, 30124100 Fuser, 30192320 Druckerbänder
5. Los
LosLOT-0001