2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trapliften
Beschreibung: Het object van aanbesteding betreft: • het plaatsen en gebruiksklaar leveren; • het verlenen van service en onderhoud; • het verwijderen 13 gemeenten zullen samen de trapliften aanbesteden; gemeenten Altena, Bergen op Zoom, Drimmelen, Etten-Leur, Geertruidenberg, Goeree-Overflakkee, Halderberge, Hoeksche Waard, Moerdijk, Rucphen, Steenbergen, Woensdrecht en Zundert
Interne Kennung: K011580
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115600 Treppenaufzüge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Raamovereenkomst voor levering en installatie Opdrachtgever wenst voor de levering en installatie van trapliften een raamovereenkomst aan te gaan met een vaste looptijd van 1 juli 2026 tot en met 30 juni 2030. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 30 juni 2030. De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging (30-06-2032) of bij het bereiken van de maximale omvang. Na de contract vaste periode is er sprake van stilzwijgende verlenging. Een eventuele opzegging dient schriftelijk te worden bevestigd.